Wydarzenia w regionie

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl
Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
  • Mężczyzna w wieku około 30 lat nie żyje, a dwaj są ciężko ranni. To tragiczny efekt wypadku na drodze krajowej nr 28 w Starej Wsi w gminie Grybów.

  • Jadąc ul. Rejtana 19-letni mieszkaniec Sądecczyzny nie zdołał zatrzymać swego volkswagena passata, gdy w poniedziałek około godz. 10, w rejonie Cmentarza Komunalnego nagle wszedł na jezdnię 24-latek, również będący mieszkańcem powiatu nowosądeckiego. Ranny pieszy trafił do sądeckiego Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego.

  • Trzy karetki Sadeckiego Pogotowia Ratunkowego, wozy ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej i radiowozy policji pospieszyły w niedzielę po południu na ul. Węgierską w Nowym Sączu, która jest miejskim fragmentem drogi krajowej nr 87. Na ostrym zakręcie odcinka od pierwszego wiaduktu kolejowego do ul. Kunegundy zderzyły się samochody osobowe renault i skoda.

Informacje drogowe

- Gorlice - naszemiasto.pl

Informacje sportowe

Sport - Gorlice - naszemiasto.pl
  • To był najgłośniejszy ślub ostatnich lat w Krakowie. Na uroczystość zaślubin Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta przybyło sporo znanych osób i celebrytów. Zobacz, kto został zaproszony.

  • Krakowska tenisistka Agnieszka Radwańska wzięła ślub. Krakowianka oraz jej wybranek Dawid Celt sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Krakowie w kościele Na Skałce. W uroczystości wzięła udział rodzina młodych, także ich bliscy oraz przyjaciele.

  • Krakowska tenisistka Agnieszka Radwańska bierze ślub. Krakowianka oraz jej wybranek Dawid Celt sakramentalne "tak" powiedzą sobie w Krakowie w kościele Na Skałce. W uroczystości bierze udział rodzina młodych ich bliscy i przyjaciele.

Polecam KYLOS hosting

Najbliższe terminy wywozu odpadów komunalnych

Najbli¿szy termin wywozu odpadów komunalnych niesegregowanych to:

Wtorek 1 sierpnia 2017 w godz. od 6 do 7.

Nastêpny termin to:

Wtorek 29 sierpnia 2017


Najbli¿szy termin wywozu odpadów komunalnych segregowanych to:

Poniedzia³ek 14 sierpnia 2017 w godz. od 6 do 7.

Nastêpny termin to:

Poniedzia³ek 11 wrzeœnia 2017


Wywóz œmieci wielkogabarytowych bêdzie mia³ miejsce

w Wtorek 5 wrzeœnia 2017