Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
 1. DK 75. Auto wywrócone na dach. Dwie osoby w szpitalu
  Dwie osoby trafiły do Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, gdy około godz. 15 w niedzielę w Kurowie, nieopodal mostu na Dunajcu, na głównej drodze prowadzącej z Nowego Sącza do Krakowa i Tarnowa samochód osobowy wywrócił się na dach. Droga krajowa nr 75 została zablokowana, a akcje ratowniczą prowadzili strażacy PSP i OSP oraz Sądeckie Pogotowie Ratunkowe i policja. Poważne utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.
 2. Siedem osób rannych po zderzeniu aut w Mordarce
  Dwoje dzieci oraz pięcioro dorosłych zostało rannych i trafiło do szpitala, kiedy około godz. 20.20 w niedzielę w Mordarce w gminie Limanowa zderzyły się dwa nieduże samochody osobowe.
 3. Piłkarze Sandecji na dziecięcym festynie u Szubryta [ZDJĘCIA, WIDEO]
  Na festynie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym przed Galerią Handlową Szubryt w dzielnicy Zabełcze w Nowym Sączu największą atrakcją było pojawienie się piłkarzy Sandecji. Zawodnicy już ekstraklasowej drużyny na zaimprowizowanym boisku rozgrywali mecze trzyminutowe z dziećmi. Później był czas na autografy wspólne fotografie jak ta z 8-letnim Marcinem Popielą ze Szkoły Podstawowej nr 7.
 4. Premiera filmu "Outcasts - Szare Anioły" [ZDJĘCIA]
  W Kinie Kijów obyła się premiera filmu "Outcasts - Szare Anioły". Reżysera filmu - Joseph Campo, po raz pierwszy przeleciał do Polski, aby wziąć udział w pokazie premierowym.
 5. Psary. Powiększyło się stado muflonów
  Stado muflonów żyjące w okolicy Psar (gm. Trzebinia) na wiosnę powiększyło się. Na świat przyszły trzy małe muflony, które można zobaczyć pasące się wraz z rodzicami.

Informacje o imprezach

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl
 • Uwielbiają mleko, chodzą własnymi ścieżkami, zawsze spadają na cztery łapy, a kobiety w ciąży powinny ich unikać - to niektóre z mitów, które krążą na temat mruczków. Co tak naprawdę wiesz o kotach?

 • Planty krakowskie istnieją już ponad 200 lat. Już w latach przedwojennych, były jednym z najpopularniejszych miejsc dla spaceru wśród krakowian oraz turystów. Zapraszamy do galerii, gdzie możemy zobaczyć, jak wyglądały planty.

 • Jak spędzić czas w tym tygodniu? Gdzie warto się wybrać? Sprawdźcie nasze zestawienie dziesięciu najlepszych imprez.

 • Dwie osoby trafiły do Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, gdy około godz. 15 w niedzielę w Kurowie, nieopodal mostu na Dunajcu, na głównej drodze prowadzącej z Nowego Sącza do Krakowa i Tarnowa samochód osobowy wywrócił się na dach. Droga krajowa nr 75 została zablokowana, a akcje ratowniczą prowadzili strażacy PSP i OSP oraz Sądeckie Pogotowie Ratunkowe i policja. Poważne utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.