Polecam KYLOS hosting

Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
 1. Gorlice. Szczątki żołnierza z Broniewskiego zostaną godnie pochowane na jednym z cmentarzy wojennych
  Wszystko wskazuje na to, że to szczątki niemieckiego żołnierza zostały odkryte podczas remontu ulicy Broniewskiego we wrześniu minionego roku. Wtedy, mniej więcej dwa metry pod powierzchnią gruntu, koparka odsłoniła ludzkie kości.
 2. Sękowa. Najmniejsze uzdrowisko będzie najpiękniejsze. Pospacerujesz w nim w chmurach
  Biuro projektowe dopięło koncepcję uatrakcyjnienia uzdrowiska w Wapiennem. Będzie z rozmachem. Wieża na Ferdlu ma mieć 27 metrów wysokości, a ścieżka w koronach drzew jest tak pomyślana, żeby amatorzy adrenaliny mieli coś dla siebie - jeden z odcinków będzie ażurowy, a drugi będzie się huśtał.
 3. Gorlice. Na 60 zdjęciach pokaże wieś, jakiej jeszcze nikt nie poznał
  1 marca o godz. 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej Jacek Kosiba otworzy wystawę swoich fotografii z Łosia. Zapewnia przy tym, że pokaże zupełnie nieznany świat.
 4. Gorlice. Ewa - kobieta myśliwy. Buduje ambony, chodzi na polowania, dokarmia zwierzynę
  Ewa, młoda, atrakcyjna krygowianka, zawsze z zadbaną fryzurą, kobiecym makijażem. Tylko pozornie wygląda na kruchą kobietkę. Jeśli potrzeba, potrafi przeładować broń i strzelić. - Muszę być jednak pewna celu - mówi z powagą. - Jeśli mam nawet cień wątpliwości, rezygnuję - podkreśla.
 5. Gorlice. Meteorolodzy zapowiadają kolejny atak zimy. Na drogach wiele wypadków
  Trochę śniegu i mrozu to najlepszy przepis na kłopoty kierowców. Nie omijają one nawet tych, którzy mają dbać o to, by drogi nie były śliskie.

Informacje o imprezach

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl