Polecam KYLOS hosting

Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
 1. Życie ma dla nich kolor czerwony
  Obchody Dni Krwiodawstwa były okazją do podziękowania osobom, które ratują ludzkie życie, honorowo oddając krew oraz tym wszystkim, którzy propagują ideę honorowego krwiodawstwa w Gorlickiem. Uhonorowano medalami i nagrodami zasłużonych krwiodawców i animatorów ruchu krwiodawstwa. Wyróżnienie przypadło naszej redakcji oraz naszemu redakcyjnemu koledze - Lechowi Klimkowi, który w tym roku został Honorowym Dawcą Szpiku.
 2. Znamy wyniki budżetu obywatelskiego Małopolski
  46 zadań zwyciężyło w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego. Do wydania było 8 mln zł, o 2 więcej niż rok temu. Mieszkańcy oddali ponad 170 tys. głosów, czyli o ponad 100 tys. więcej niż w 2016.
 3. W sobotę w stadninie wielki bal andrzejkowy
  Zanim jednak będą hulanki, Stowarzyszenie Hucuł zaprasza na koncert operetkowy
 4. Gorlice. Podpalacz znów się ujawnił
 5. Gorlice. Nie segregujesz - zapłacisz więcej niż w Sączu czy Jaśle
  Za wywóz segregowanych śmieci płaciliśmy 6 zł miesięcznie, od 1 stycznia będzie o 2 złote więcej. Gdyby radni nie zgodzili się na podwyżkę opłat, miasto musiałoby samo dopłacić z budżetu.

Informacje o imprezach

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl
 • Prognoza pogody na sobotę, 25 listopada. W sobotę najwięcej słońca będzie na wschodzie i na południu Polski. W województwach zachodnich i w centrum będzie padać. Najcieplej będzie w okolicach Rzeszowa – 14 stopni. Kolejne dni mogą przynieść opady deszczu ze śniegiem.

 • Obchody Dni Krwiodawstwa były okazją do podziękowania osobom, które ratują ludzkie życie, honorowo oddając krew oraz tym wszystkim, którzy propagują ideę honorowego krwiodawstwa w Gorlickiem. Uhonorowano medalami i nagrodami zasłużonych krwiodawców i animatorów ruchu krwiodawstwa. Wyróżnienie przypadło naszej redakcji oraz naszemu redakcyjnemu koledze - Lechowi Klimkowi, który w tym roku został Honorowym Dawcą Szpiku.

 • 46 zadań zwyciężyło w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego. Do wydania było 8 mln zł, o 2 więcej niż rok temu. Mieszkańcy oddali ponad 170 tys. głosów, czyli o ponad 100 tys. więcej niż w 2016.

 • Zakaz handlu w niedziele. W piątek, 24 listopada Sejm przyjął ustawę zakazującą handlu w niedzielę. Po poprawkach, zakaz handlu w niedziele będzie obowiązywał od 1 marca 2018 roku w drugą i trzecią niedzielę miesiąca. Sprawdź, które niedziele będą wolne, a w które niedziele zrobisz zakupy.