Polecam KYLOS hosting

Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
 1. Tragedia na DK 28. Mężczyzna nie żyje, dwaj są cieżko ranni
  Mężczyzna w wieku około 30 lat nie żyje, a dwaj są ciężko ranni. To tragiczny efekt wypadku na drodze krajowej nr 28 w Starej Wsi w gminie Grybów.
 2. Nowy Sącz. Pieszy potrącony przy cmentarzu
  Jadąc ul. Rejtana 19-letni mieszkaniec Sądecczyzny nie zdołał zatrzymać swego volkswagena passata, gdy w poniedziałek około godz. 10, w rejonie Cmentarza Komunalnego nagle wszedł na jezdnię 24-latek, również będący mieszkańcem powiatu nowosądeckiego. Ranny pieszy trafił do sądeckiego Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego.
 3. DK 87. Zderzenie przy wiadukcie na Węgierskiej [ZDJĘCIA]
  Trzy karetki Sadeckiego Pogotowia Ratunkowego, wozy ratownictwa technicznego Państwowej Straży Pożarnej i radiowozy policji pospieszyły w niedzielę po południu na ul. Węgierską w Nowym Sączu, która jest miejskim fragmentem drogi krajowej nr 87. Na ostrym zakręcie odcinka od pierwszego wiaduktu kolejowego do ul. Kunegundy zderzyły się samochody osobowe renault i skoda.
 4. Stary Sącz. Jarmark Świętej Kingi - spotkanie trzech narodów [ZDJĘCIA, WIDEO]
  Sobota i niedziela w Starym Sączu zdominowane są przez Jarmark Świętej Kingi. Na rynku w turniejowe szranki stają rycerze walcząc o Pierścień św. Kingi. Rękodzielnicy oferują na kramach swoje wyroby. Karczmarze i gospodynie kuszą przysmakami. Artyści proponują wszelakie rozrywki muzyczne i taneczne. A wszystko w barwnej mieszance kultur trzech narodów: polskiego, słowackiego i węgierskiego. Burmistrz Jacek Lelek zaprasza wszystkich. W niedzielę początek imprezy o godz. 15, bo wtedy wyrusza barwny korowód na ulice nadpopradzkiego miasteczka.
 5. Trzycierz. Dwa auta rozbite. W szpitalu cztery osoby, w tym dziecko [ZDJĘCIA]
  Trzyletnie dziecko i trzy osoby dorosłe trafiły do Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu, kiedy w sobotę na drodze w miejscowości Trzycierz w gminie Korzenna zderzyły się renault clio i volkswagen touran. Obydwa rozbite auta, które miały rejestrację powiatu nowosądeckiego (KNS), całkowicie zablokowały ruchliwą szosę. W akcji ratowniczej uczestniczyły zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza i Ochotnicza Straż Pożarna z Korzennej, a także karetki pogotowia i policja. Działania służb ratowniczych trwały ponad dwie i pół godziny.

Informacje o imprezach

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl