Polecam KYLOS hosting

Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Z regionu - Gorlice - naszemiasto.pl
 1. Tragedia w Trzycierzu. Kobieta utonęła w studni
  Kobieta znajduje się w studni pełnej wody i nie ma możliwości jej wydobycia stamtąd. Taki alarm ze wsi Trzytrzerz w gminie Korzenna odebrał minutę po godzinie piętnastej w czwartek oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.
 2. Prawdziwki i fałszywki. Sprawdź, jak odróżnić grzyby jadalne od trujących?
  Aby uchronić grzybiarzy przed niebezpiecznymi pomyłkami, przygotowaliśmy krótki poradnik. Prezentujemy grzyby jadalne w porównaniu z ich trującymi odpowiednikami.
 3. Strażacy wyciagali z potoku krowę
  Sądeckich strażaków zaalarmowano o godz. 19.40, że w Starej Wsi w gminie Grybów krowa nie może wrócić z pastwiska, bo wpadła do głębokiego koryta potoku. Oficer dyżurny Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej wysłała do akcji druhów ze starowiejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. By wyciągnąć zwierzę grzęznące w błotnistym dnie i brzegu potoku oraz wydostanie się po stromej skarpie strażacy użyli grubych holowniczych lin oraz ciągnika sprowadzonego na miejsce akcji z pobliskiego gospodarstwa.
 4. 21-latek rozbił auto. Odleciał śmigłowcem do szpitala
  Jadąc w nocy przez Kasinę Wielką w gminie Mszana Dolna 21-letni kierowca nie poradził sobie z prowadzeniem volkswagena polo. Samochód wypadł z jezdni, wpadł do przydrożnego rowu, rozbił się o skarpę i wywrócił. Na pomoc ciężko rannemu pospieszyli medycy z karetki pogotowia oraz strażacy z jednostek PSP i OSP. Stan poszkodowanego był tak poważny, że pomimo ciemności zdecydowano się na wykorzystanie transportu lotniczego. Po rannego przyleciał śmigłowiec sanitarny Lotniczego Pogptowia Ratunkowego. Jego lądowanie i start zabezpieczali strażacy.
 5. Małżeństwo z Krynicy ranne w wypadku na autostradzie [ZDJĘCIA]
  Małżeństwo z Krynicy-Zdroju, jadące land roverem zostało ranne, kiedy ich samochód zderzył się z nissanem juke na autostradzie A4 w rejonie zjazdu na Brzesko. Tak samo jak oni do szpitala trafił mężczyzna kierujący nissanem z numerami rejestracyjnymi bielska Bałej.

Informacje o imprezach

Wiadomości - Gorlice - naszemiasto.pl